Archívum
  • Tengeri Halak
  • Malacok
  • Aranyhal2
  • Rendelő
  • Kameleon
  • Cica Doki
  • Fejlec Uj
  • Dog Doki
  • Doki Kutyus
  • Kutyusok
  • Kutyus Cica

RAJZOLJ AZ EGÉRREL 2009 DÍJAZOTTAK:
Felső  tagozat 5. osztály:   

  • I.díj:               Fekete István Ált. Iskola:                          NEUBERGER BETTINA
  • II.díj               Fekete István Ált. Iskola:                           URBÁN BENCE 
  • III.díj:             Lőrincze L. Ált.Iskola Hegyeshalom:   HORVÁTH LILI 
  • Különdíj:     Békefi E. Általános Iskola Rajka:           HORVÁTH BENC


Felső  tagozat 6. osztály   FESTÉSZET KATEGÓRIA:   

  • I.díj:               Békefi Ernő Ált. Iskola Rajka:    FÓDI KAMILLA
  • II.díj               Lőrincze L. Ált. Isk. Hhalom:      RATKOVIC MÁRIA LJUBICA
  • III.díj:             Békefi Ernő Ált. Iskola Rajka:    BANKÓ DIÁNA


Felső  tagozat 6. osztály   GRAFIKA KATEGÓRIA:   

  • I.díj:               Szent Márton Ált. Iskola Halászi:         NAGY DORINA
  • II.díj               Szent Márton Ált. Iskola Halászi:         MÁTÉ VERONIKA
  • III.díj:             Lőrincze L. Ált. Iskola Hhalom:            BOGNÁR KLAUDIA


Felső  tagozat 7-8. osztály   FESTÉSZET KATEGÓRIA:   

  • I.díj:               Lőrincze L. Ált. Iskola Hhalom:          DIÓSZEGI VANESSZA
  • II.díj               Szent Márton Ált. Isk. Halászi:            MURÁNYI JÁNOS
  • III.díj:             Haller János Ált. Iskola:                        BESZPRÉMI DÓRA     
  • Különdíj:     Lőrincze L. Ált. Iskola Hhalom:          CZIKÓ ZSÓFIA 


Felső  tagozat 7-8. osztály   GRAFIKA KATEGÓRIA:  

  • I.díj:               Szent Márton Ált. Iskola Halászi:          KOVÁCS SZABINA
  • II.díj               Szent Márton Ált. Iskola Halászi:          SÜLI RENÁTA
  • III.díj:             Lőrincze Lajos Ált. Iskola Hhalom:      NYUL MÁRIA



Óvodások:

  • I. díj               Hétszínvirág óvoda Újrónafő:         LISZ VERONIKA (5 év)
  • II.díj:              Majoroki óvoda:                                  ZOLTÁN ESZTER (6 év) 
  • III.díj:             Majoroki óvoda:                                  TOLNAI BOGLÁRKA (5év)
  • Különdíj:     Ostermayer Óvoda:                           LASKOVICS PETRA


Alsó tagozat 1. osztály:   

  • I.díj:               Piarista Ált. Iskola:                      FITUS MILÁN
  • II.díj               Bolyai János Ált. Iskola:              SÁLING ANNA
  • III.díj:             Piarista Ált. Iskola:                      KOVÁCS NÓRA FLÓRA 


Alsó tagozat 2. osztály:   

  • I.díj:               Fekete István Ált. Iskola:            ANGYAL BÁLINT
  • II.díj               Békefi Ált. Iskola Rajka:             LÉGRÁDI ZOÉ
  • III.díj:             Piarista Ált. Iskola:                      LÉBER-FRANK ANNA


Alsó tagozat 3. osztály:   

  • I.díj:               Fekete István Ált. Iskola:             MOLNÁR ANNA
  • II.díj               Nemzetiségi Ált. Iskola Kimle:   JÓZSA DZSENIFER 
  • III.díj:             Haller János Ált. Iskola:              MIHALCSIK DORKA


Alsó tagozat 4. osztály:   

  • I.díj:               Fekete István Ált. Iskola:             FARKAS GEROGINA 
  • II.díj               Szt.Orsolya.Ált.Isk. Sopron:       SZÁNTÓ HENRIETTA            
  • III.díj:             Éltes M. Nevelési-okt. Központ: KOPF DÁVID

Alsótagozat különdíjasai:

Lőrincze L. ált. Isk Hhalom: HORVÁTH CSOMA 

Szigetközi Ált. Iskola Darnózseli: MOLNÁR BALÁZS

Szigetközi Ált. Iskola Darnózseli: MÉSZÁROS ANITA

Szigetközi Ált. Iskola Darnózseli: VAJAS ZSÓKA

Szigetközi Ált. Iskola Darnózseli: VADÁSZ ÁKOS
Piarista Ált. Iskola: HOLZMANN GRÉTA

Piarista Ált. Iskola: SZTRANYOVSZKY BIANKA

Piarista Ált. Iskola: PETŐVÁRI BÍBOR

Piarista Ált. Iskola: LEITNER BÁLINT
Haller János Ált. Isk.: LASKOVICS PETRA

Haller János Ált. Isk.: ZÁVORI DOMINIK
Békefi Ált. Isk. Rajka: KISS BRIGITTA

Békefi Ált. Isk. Rajka: SZÖLLŐS ANITA
Móra Ferenc ált. Isk.: SZABADOS RENÁTA

Móra Ferenc ált. Isk.: BAZSÓ PETRA
Bolyai János Ált. Isk.: NAGY GERGŐ

Bolyai János Ált. Isk.: BÖRÖCK ADRIENN
Szent Márton Ált. Isk: WINKLER MELINA
Jánossomorja körzeti Ált. Isk.: MAGLÓDI PANNA

Jánossomorja körzeti Ált. Isk.: FARKAS DALMA

Jánossomorja körzeti Ált. Isk.: DRAVETZKY FANNI

Jánossomorja körzeti Ált. Isk.: NAGY RÉKA
Nemzetisgi Ált. Isk. Kimle: REBEK LIZETT

Nemzetisgi Ált. Isk. Kimle: DÁNIEL BIANKA
Somogyi József Ált. Isk. KARÁCSONY DÁVID

Éltes Mátyás Nevelési Oktatási Központ: MÁTÉ GYÖRGY MÁRK


Óvoda:   

I.díj:               Békefi Óvoda Rajka:   SZABÓ TÜNDE                    Vackor Óvoda:            ZÁBRÁCZKI ANNA
II.díj               Hildegard Óvoda:       TÓTH HANNA                       Őzikés Óvoda:            HASZONITS MARTINA
III.díj:             Lurkóvár Óvoda:        LÁSZLÓFFY ESZTER           Ostermayer Óvoda:     RUZSOVITS VIKTÓRIA

 

Óvoda különdíj:  

Bóbita Óvoda:                                WEISZ ISTVÁN MÁTÉ                                                     NAGY TRISZTÁN KOPPÁNY
Majoroki Napközio. Óvoda:        TÓTH VIKTÓRIA                                                               CSÖLLEI KATA
Vackor Óvoda:                                 STEFÁNOVITS SÁNDOR
Hildegard óvoda:                            GEYER EMESE                                                             MIHOLICS RÉKA
Kékcinke Óvoda:                            SMITOLA SÁRA
Napközio. óvoda Bősárkány:     SAROK GERDA                                                                LAFFER BENEDEK
Lurkóvár Óvoda:                             LADÁNYI KRISZTIÁN                                                     KERTÉSZ TAMÁS
Ostermayer óvoda:                      MAYER HUNOR                                                               SZTOJKA FIORELLA
Békefi Óvoda Rajka:                   MOLNÁR ZOLTÁN